Пн - Пт: 9:00 - 18:00
Сб, Нд: вихідний
0.1-1SM-1310nm-20SC Модуль SFP
В наявності
568 грн.
0.1-1SM-1310nm-20SC Модуль SFP. Photo 1
0.1-1SM-1550nm-20SC Модуль SFP
В наявності
568 грн.
0.1-1SM-1550nm-20SC Модуль SFP. Photo 1
DH-LR1002-1EC Конвертер сигналу (приймач)
DH-LR1002-1ET Конвертер сигналу (передавач)
DH-PFT3960 1.25Гб модуль SFP передавач (TX)
DH-PFT3970 1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)
DS-1H05-R Конвертер сигналу (приймач)
DS-1H05-T Конвертер сигналу (передавачі)
DS-1H05-T/E Конвертер сигналу c PoE (передавачі)
GSFP-1310R-20-SMF Гігабітний оптичний модуль
GSFP-1310T-20-SMF Гігабітний оптичний модуль
Merlion 1.25G 20Km WDM SC 1550nm SFP модуль
В наявності
367 грн.
Merlion 1.25G 20Km WDM SC 1550nm SFP модуль. Photo 1
MikroTik S-85DLC05D оптичний модуль SFP
В наявності
685 грн.
MikroTik S-85DLC05D оптичний модуль SFP. Photo 1
MINI-GBIC-LX-SM1310 Оптичний модуль SFP
В наявності
1631 грн.
MINI-GBIC-LX-SM1310 Оптичний модуль SFP. Photo 1
MINI-GBIC-SX-MM850 Оптичний модуль SFP
В наявності
1450 грн.
MINI-GBIC-SX-MM850 Оптичний модуль SFP. Photo 1
S-31DLC20D оптичний модуль SFP 1.25G
В наявності
951 грн.
S-31DLC20D оптичний модуль SFP 1.25G. Photo 1
S-35LC20D (S-3553LC20D) 1.25Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)
S-RJ01 1.25Гб / с SFP модуль з роз'ємом RJ-45
SFP Merlion 1.25G 20Km WDM SC Модуль
В наявності
367 грн.
SFP Merlion 1.25G 20Km WDM SC Модуль. Photo 1
SFP-1.25G-20KM 1.25Гб одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна
SFP-1.25G-20KM-RX 1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)
SFP-1.25G-20KM-TX 1.25Гб модуль SFP, передачтік (TX)
SFP-10G-10KM 10G одномодовий Двоволоконні оптичний модуль SFP
SFP-10G-20KM-TX/RX 10Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)
SFP-155M-20KM 155М одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна
SFP-T Конвертер, SFP модуль з роз'ємом RJ-45
Немає в наявності
1211 грн.
SFP-T Конвертер, SFP модуль з роз'ємом RJ-45. Photo 1
SFPd-03-1310-WDM-LC Модуль
В наявності
343 грн.
SFPd-03-1310-WDM-LC Модуль. Photo 1
SFPd-03-1310-WDM-SC Модуль
В наявності
343 грн.
SFPd-03-1310-WDM-SC Модуль. Photo 1
SFPd-03-1550-WDM-LC Модуль
В наявності
343 грн.
SFPd-03-1550-WDM-LC Модуль. Photo 1
SFPd-03-1550-WDM-SC Модуль
В наявності
343 грн.
SFPd-03-1550-WDM-SC Модуль. Photo 1